Hater - The Best Dating App - Hate. Love. Meet.

Arkadaşlık Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 63,6
  • Version 0,8
  • Dil İngilizce
  • Firma Hater Inc.
Aynı konulardan nefret ettiğiniz kişilerle eşleşin ve muhabbet etmeye başlayın.

Hater, iOS işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak kullanılan bir çöpçatanlık uygulamasıdır. 

Tinder ve Bumble gibi diğer çöpçatanlık uygulamaları, insanları ortak noktalarında birleştiriyor ve bu konular üzerinden muhabbet başlatmalarını sağlıyorlar. Fakat Hater, bunun tam tersi, sizi nefret ettiğiniz noktalarda birleştiriyor. Uygulamaya girdiğinizde, nefret ettiğiniz bir şeyi tanımlıyorsunuz ve uygulama sizi diğer insanların nefret etme oranlarına göre birbiriniz karşısına çıkarıyor. Böylece uygulama üzerinden, aynı nefretlere sahip olduğunuz kişileri bulabiliyorsunuz.

Brender Alper isimli bir CEO tarafından yönetilen şirket, şimdilik iOS üzerinde beta sürümüyle hizmet vermeye başlayan uygulaması Hater'ı, yakın zamanda daha da geliştirmeyi amaçlıyor. Hater'a giriş yaptığınızda, öncelikle size hangi şeyleri sevmediğiniz soruluyor. Örneğin; iki kullanıcı da şarkıcı Nicki Minaj, eski ABD Başkanı George W. Bush, dondurma ve kaldırımda yavaş yürüyenlerden nefret ediyorsa uygulama bunu göz önünde bulunduruyor ve bu iki kullanıcının birbirleriyle mesajlaşmalarına izin veriyor.

Yeni kişilerle tanışmanın eğlenceli bir şey olduğunun unutulduğunu söyleyen CEO, Hater ile birlikte gerçekten eğlenceli tanışmaların kapılarını araladıklarını da sözlerine eklemiş.

Son olarak söylediğimiz gibi uygulama daha beta sürümünde eksikleri elbette olacaktır bunları yapımcısına geribildirim şeklinde iletirseniz daha hızlı bir şekilde yola alabilirler.

Daha Fazla Göster
Hater - The Best Dating App - Hate. Love. Meet. indir